I Powiatowy Kiermasz Bożonarodzeniowy

zajawkaW niedzielę, 20 grudnia na sędziszowskim rynku odbył się I Powiatowy Kiermasz Bożonarodzeniowy.  Organizatorami imprezy było Starostwo Powiatowe w Ropczycach oraz Urząd Miejski w Sędziszowie Małopolskim.


Wśród dźwięku kolęd i pastorałek można było kupić: ozdoby świąteczne, pyszne domowe wypieki, pierogi, uszka, miód, ale też chleb, tradycyjne wędliny, czy wyroby kowalskie.
Kiermaszowi towarzyszyły występy dzieci i młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego. Nie zabrakło również pokazu filetowania karpia w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkół Agro-Technicznych w Ropczycach.
W trakcie kiermaszu można było zakupić stroiki świąteczne, z których dochód zostanie przeznaczony na zakup słodyczy dla podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ropczycach.
Impreza przebiegała w miłej, ciepłej i rodzinnej atmosferze, a wszystkie stoiska cieszyły się wielkim zainteresowaniem kupujących.
Imprezę poprowadzili Wicestarosta Powiatu Bernadeta Frysztak oraz Dyrektor wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Ropczycach Stanisław Skiba.

Top UK Bookmakers b.betroll.co.uk betfair
Will Hill UK www.w.betroll.co.uk Bookies